קבלן ריצוף

אלמוג - קבלן ריצוף - ריצוף אמבטיה

אין אנו עוסקים במכסים אומנותיים וביצירת פתחי שירות בלבד. אנו  בעלי נסיון רב ומוכח בביצוע עבודות ריצוף מורכבות.
אחד האלמנטים המורכבים עליהם יש לתת את הדגש בעת שיפוץ או בניית בית חדש, הוא תחום ריצוף בית.
עבודות ריצוף בית מקצועיות דורשות מיומנות רבה ותשומת לב מרבית כמו גם הקפדה על אסתטיקה וגימור מושלם. בכדי לבחור קבלן ריצוף אשר יבצע עבודות ריצוף מוקפדות ואיכותיות יש להתייחס אל תחום הריצוף כאל תחום אומנות לכל דבר ולמצוא את האמן המתאים ליצירה המתהווה.

לפני                                          אחרי
מכסה לניקוז מים רגיל,                 מכסה לניקוז מים במקלחון             מבט מלמעלה 
בריצפת מקלחון                           מיוצר מאריחי הריצוף

לחץ למעבר לגלריית מכסים
מכסה לקופסת לניקוז מים של מקלחון       מכסה לקופסת ניקוז מים של מקלחון מיוצר מאריחי הריצוף        מכסה לקופסת ניקוז מים של מקלחון מיוצר מאריחי הריצוף

רק קבלן ריצוף שמתייחס אל עבודות ריצוף בית כאל מלאכת אומנות יוכל לבצע  עבודה מושלמת אשר תישמר לאורך זמן רב ותחסוך לבעל הבית כסף, זמן ומשאבים בשיפוצים חוזרים ונשנים.
 חברת אלמוג  פותחה לצורך מתן פתרונות איכותיים בתחום קידוחי אריחים, כמו גם ריצוף בית. הבחירה באלמוג היא בחירת קבלן ריצוף בית מקצועי ובעל ניסיון רב ומוכח. אצלנו באלמוג, עבודת ריצוף בית היא אומנות ומתבצעת על קבלני ריצוף בעלי רפרטואר עשיר ולקוחות מרוצים רבים.

בחירת קבלן ריצוף בית

כשמחליטים על עבודות ריצוף בית חשוב ביותר לבחור ריצוף מתאים למקום המתאים. הכוונה היא שריצוף במקומות בעלי לחות גבוהה (ריצוף אמבטיה למשל) ידרוש אריחי ריצוף אשר אינם מוכתמים בקלות רבה. סוג הריצוף שיבחר לשם עבודות ריצוף אמבטיה יהיה שונה בתכלית מהריצוף אשר יבחר לשם ריצוף הסלון או חדרי השינה. ריצוף קרמיקה למשל יתאים היטב לביצוע ריצוף בעבודות שיפוץ אמבטיה.

לחץ למעבר לגלריית עבודות 
שיפוץ אמבטיה - מכסים של קופסאות ביקורת         שיפוץ אמבטיה          שיפוץ אמבטיה - מכסים מאריחי הריצוף

המקצועיות שלנו והנסיון רב השנים בביצוע עבודות ריצוף מורכבות הוא הערך המוסף שלכם. אנו נייעץ לכם לגבי בחירת אריחי הריצוף הנכונים למקומות הנכונים, תוך כדי הקפדה רבה על מראה אסטטי והתאמת צבעים אשר תתאים למראה הכללי של הבית. בכך נוכל לחסוך לכם זמן וכסף רב וליצור עבורכם מבנה מרוצף אשר ישתלב באופן הרמוני עם מראה הדירה.


עבודות ריצוף בחברת אלמוג .

אנו קבלני ריצוף בית מקצועיים ועשירים בניסיון. אנו מתחייבים לבצע עבודות ריצוף תוך כדי שמירה על רמת גימור גבוהה במיוחד, אשר תשווה לבית מראה מושלם, איכותי ומעוצב, ובאופן אשר ישמור על מישוריות ויציבות הריצוף לאורך שנים.

בכדי לבצע עבודות ריצוף באופן מקצועי, ייחודי ודקורטיבי לביתכם, בין אם ברכישת דירה מקבלן או כחלק מתהליך עיצוב הבית מחדש, פנו אלינו ונשמח להעניק לכם  ייעוץ מקצועי בבחירת הריצוף המתאים לחדרים השונים בבית, ולפרט אודות התהליך הנדרש בעת ביצוע ריצוף בית מחדש ובשלבים, באופן אשר ימזער את הפגיעה בשגרת היום.

צרו קשר עוד היום לבחירת קבלן ריצוף מקצועי ולהצעת מחיר


טלפון ליצירת קשר - 052-3909346