עיצוב אמבטיה


למה חשוב להשקיע מאמץ בעיצוב חדרי אמבטיה?

 
לאנשים רבים חשוב מאוד להשקיע בעיצוב הסלון, בעיצוב חדרי השינה ובעיצוב חדרי הילדים אך נוטים להזניח את המלאכה של עיצוב חדרי אמבטיה בתוך הבית.. חשוב מאוד להשקיע בעיצוב של כל חדרי הבית משום שלכל החדרים יש חשיבות. חדר אמבטיה צריך להיות חדר שנעים לשהות בו וחדר שמשדר ניקיון.
 
פתוח \ סגור                                      לפני                                אחרי 
מכסה לקופסת ביקורת מקרמיקה                       מכסה לניקוז במקלחון                  מכסה לניקוז מיוצר מאריחי הריצוף

לחץ למעבר לגלרייה
 מכסה לקופסת ביקורת מיוצר מקרמיקה דמוי פסיפס   מכסה לקופסת ביקורת סגור מיוצר מקרמיקה דמוי פסיפס   מכסה לניקוז של מקלחון סטנדרטי    מכסה לניקוז מים של מקלחון מיוצר מהגרניט פורצלן של הרצפה

אנו נכנסים ויוצאים פעמים רבות במשך היום אל חדרי האמבטיה השונים שיש בבית ולכן מומלץ שלא להזניח את עיצובם. חשוב שכל מקום בבית יהיה מקום נעים ומעוצב היטב.עיצוב חדרי אמבטיה בצורה נכונה יכול לשדרג אותם לאין שיעור וניתן להעניק למגוון חדרי אמבטיה עיצוב אשר ייחודי רק להם.
 
ניתן להעניק לחדרי אמבטיה עיצוב של מקום רומנטי שיתאים מאוד לחדרי אמבטיה של ההורים או להעניק לחדרי אמבטיה עיצוב של ממלכה צבעונית שיתאים מאוד לחדר אמבטיה שנמצא בשימושם של ילדים. באמצעות שימוש באמצעי עיצוב שונים כמו אריחים לחיפויי קירות וסוגי ריצוף ניתן לייפות כל חדר אמבטיה.
 
עיצוב חדרי אמבטיה בצורה ייחודית:

לחץ למעבר לגלרייה
                 
 
על ידי שימוש באלמנטים שונים ניתן להעניק לחדרי אמבטיה עיצוב אשר ייחודי רק להם. דרך נהדרת של עיצוב חדרי אמבטיה היא בעזרת חיפויי קירות. ניתן לבצע חיפויי קירות עם מגוון של אריחים. חיפויי קירות עם שיש יכול להעניק לחדרי אמבטיה מראה מפואר ומרשים, למשל, מה שיכול להוסיף חן רב לחדר האמבטיה.
 
עיצוב חדרי אמבטיה ממש לא נגמר בחיפויי קירות מיוחדים, בעזרת חפצים פשוטים לכאורה אפשר להפוך כל חדר אמבטיה מחדר משעמם לחדר מעניין וקסום. מי שאוהב קו מינימליסטי יכול לבחור בשטיח לבן פשוט שיעטר את החדר. לעומת זאת, מי שאוהב צבעים חיים יכול להכניס לחדר אלמנטים שמחים וצבעוניים יותר.
 
עיצוב חדרי אמבטיה: לא רק משימה למעצבי פנים
 
עיצוב חדרי אמבטיה הוא משימה שכל אחד יכול לקחת על עצמו, גם אם הוא אינו מעצב פנים או מומחה בעיצוב. ניתן להעניק לחדרי אמבטיה עיצוב שונה ומיוחד אם רק מקדישים לכך מעט מחשבה. כמו כן, מי שמתקשה במשימה יכול להעתיק רעיונות ולתת לחדרי אמבטיה עיצוב כמו בקטלוג מרשים שראה.
טלפון ליצירת קשר - 052-3909346